Co stresuje dnešní šéfy.

Chcete-li dnes uspět na trhu, je nezbytné, abyste vytvořili skupinu tvůrčích lidí. To ovšem s velkou pravděpodobností znamená, že mnozí z nich budou sice výkonní, ale také nervózní, konfliktní a myšlenkově nezávislí.

Tak jako na lékaře, i na Vás často doléhají pracovní záležitosti sedm dní v týdnu, ve dne – v noci. Takový nepřetržitý tlak si samozřejmě vybírá svou daň. Manažér tento tlak přenáší na své podřízené vedoucí, a ti zase na všechny ostatní členy tímu. Z druhé strany na ně, a tím pádem také na Vás tlačí klienti a dodavatelé.

Zvláštním problémem, jemuž často čelí šéf je vzájemná řevnivost členů týmu. Každý v týmu si bedlivě hlídá, zda jeho kolega dostal povýšení jako první, či zda začal vydělávat o něco víc. Ne že by o to povýšení, nebo pár korun navíc tolik stáli – jde jim o uznání, především o uznání jejich vztahu k „šéfovi“.

S řízením lidí to je jako s otcovstvím (mateřstvím). Být dobrým otcem, ať už svým dětem, nebo zaměstnancům, vyžaduje pochopení, taktnost, pozornost a dostatečnou lidskost a laskavost.

To se lehce řekne, ale kde to všechno má člověk v sobě donekonečna brát? Je zábavnější být přepracovaný, než pracovat málo. Jenomže čeho je moc, toho je příliš. Chce to získat dostatečný odstup od problémů a podívat se na věci s chladnou hlavou.

Jak na to? Navštivte naše školení z cyklu Emoční inteligence pro šéfy:

I. ROZHODOVÁNÍ ÚSPĚŠNÝCH LÍDRŮ

Těžká rozhodnutí a stres v práci? Negativní emoce a odpor kolegů? Zajímá Vás, jak využít emoční inteligenci pro úspěšnější rozhodování? Čtěte více…

Termíny konání:

  • Praha 1, úterý 27.3.2012, Hotel Amarilis, Štěpánská 18,
  • Vysoké Tatry, středa 11.4.2012, Starý Smokovec 38,
  • Bratislava, úterý 15.5.2012, Hotel Barónka, Mudrochova 2.

Trvání: 9.00 – 16.00 hod.

Některá témata tohoto školení jsou popsána v Příručce úspěšných: SEDM RAD K ŘEŠENÍ KAŽDÉHO PROBLÉMU. Pokud ji ještě nemáte, požádejte o ní ZDARMA ZDE
 
 

II. MOTIVACE LIDÍ A KOMUNIKACE

Chcete od lidí vyšší výkon a nové věci? Motivace je, když lidé požadovanou věc sami chtějí udělat. Daří se Vám Vaše lidi vždy motivovat, nebo byste někdy potřebovali nástroj na jejich donucení, či odblokování? Čtěte více…

Termíny konání:

  • Praha 1, středa 28.3.2012, Hotel Amarilis, Štěpánská 18,
  • Vysoké Tatry, čtvrtek 12.4.2012, Starý Smokovec 38,
  • Bratislava, středa 16.5.2012, Hotel Barónka, Mudrochova 2.

Trvání: 9.00 – 16.00 hod.
 
 

III. EMOČNÍ INTELIGENCE PRO ÚSPĚCH V OBCHODOVÁNÍ

Co když se partner při jednání zasekne a nejde s ním hnout z místa? Co když Vás při jednání tlačí do nevýhodných podmínek? Odpověď je jednoduchá – ovládněte své emoce, pak spíše dokážete změnit emoce a rozhodnutí svého partnera. Čtěte více…

Termíny konání:

  • Praha 1, čtvrtek 29.3.2012, Hotel Amarilis, Štěpánská 18,
  • Vysoké Tatry, pátek 13.4.2012, Starý Smokovec 38,
  • Bratislava, čtvrtek 17.5.2012, Hotel Barónka, Mudrochova 2.

Trvání: 9.00 – 16.00 hod.
 
Cena jednoho školení je 5.500,- Kč při uhrazení účastnického poplatku po uzávěrce

Zaujalo Vás některé školení? Přihlaste se hned teď a ušetříte 10%.

Přihlaste se zde: PŘIHLÁŠKA.
 
Tato školení je možné uskutečnit pro Vaše zaměstnance také ve Vaší firmě. Napište nám počet zaměstnanců a téma, které chcete proškolit a my Vám zašleme cenovou nabídku.

Přednáší:

RNDr. Alexander Birčák, poradce, kouč a lektor.
Více informací o lektorovi čtěte zde…

S pozdravem

RNDr. Alexander Birčák
Jednatel společnosti a lektor
Albisa s.r.o. čtěte více…
Mob.: +421 904 864 912
www.cz.albisa.sk