Jak jsem se vyrovnala se smrtí manžela

Když mi před 10 lety náhle zemřel manžel, můj svět se sesypal jako domeček z karet, protože odešel nejdůležitější člověk mého života. Zůstali mi sice dvě dospělé dcery, ale ony měly již své rodiny a žili si svým životem.
 
Utápěla jsem se v žalu a smutku. Pořád jsem si kladla otázku, proč se to stalo právě mně. Zlobila jsem na manžela, že on si klidně zemře a mě tu jen tak nechá samotnou. Chvíli jsem uvažovala, že by bylo nejlepší odejít za ním.

 

Mladší dcera za otcem také velmi smutnila. Řekla jsem si, že kdybych zemřela i já, tak by ji to úplně položilo a možná by zemřela i ona. Měla dvě malé děti a rozhodně měla pro koho žít.Mou hlavní životní náplní se na několik let stala pomoc dceři s dětmi.
Navštěvovala jsem i kouče, se kterým jsem si hodně povídala o životě, o minulosti, o současnosti i o budoucnosti.

Z nejhoršího jsem se sice dostala, ale něco mi v životě přece jen scházelo – společnost člověka v mém věku. Se starými kamarádkami mě rozhovory moc nebavili, protože ony většinou řešili své zdravotní problémy a to mě poslouchat dlouho nebavilo. A hlavně rozhovory s nimi byly hodně ubíjející – žádná radostná perspektiva, jenom čekání na trpký konec.

No a najít muže v mém věku také není jednoduché, tím spíš, že jsem si po svém boku vůbec neuměla představit jiného chlapa.
 

Na kurz „Aktivizace podvědomí pro osobní rozvoj >>>“ jsem šla hlavně ze zvědavosti, jestli to bude fungovat i u mně. Byla jsem zvědavá, jestli mě tam něco osloví.

Na kurzu jsme všichni účastníci pod vedením psychologa a hypnoterapeuta Dr. Zíky často vstupovali do změněného stavu vědomí – transu. Byla jsem překvapená, jak snadno se mi do transu vstupovalo a jak mě to dokázalo zbavit napětí, jak jsem načerpala síly a jak se mi zlepšila nálada.

Nejsilnějí na mě zapůsobila technika, když jsme byli v transu a Dr. Zíka nám říkal, že vidíme na stole dva hrnky. Představila jsem si dva konkrétní modré hrnky, které jsme si s manželem koupili ještě na začátku našeho manželství. Dr. Zíka nám řekl, že se máme v duchu podívat bokem a když jsem se v duchu podívala na stůl znovu, hrnky tam už nebyly.

Pohled na stůl, na kterém už nebyly ty dva hrnky jsem měla dlouho v mysli. Byl to pro mě takový symbol toho, že velmi pěkná a velmi dlouhá kapitola mého života s mým manželem skončila. Bylo to výjimečné, bylo to moc hezké, ale je to už minulost a je třeba jít dál. Zažila jsem pocit velké úlevy a osvobození.
 

Dnes jsem moc ráda, že jsem se toho školení zúčastnila. Otevřelo mi to nový pohled na svět a pomohlo mi to vyrovnat se s minulostí. Teď jsem otevřenější při komunikaci s vnějším světem a začínám vidět možnosti, které jsem předtím neviděla. Dokonce si už umím představit po mém boku i jinou spřízněnou duši, než jakou byl můj manžel.

Na školení “ Aktivizace podvědomí … “ jsem šla s tím, že chci, aby se můj život změnil k lepšímu.
Ukázali mi tam cestu, jak se člověk může změnit, jak si může sám pomoci. Důležité je umět se na chvíli utišit, být chvíli sama se sebou a poslouchat chvíli sama sebe, abych přišla na to, co vlastně v životě chci. Dnes vím, že když položím otázku, odpověď přijde, jen je jí třeba naslouchat.

Toto školení spustilo ve mně změny, které jsem ve svém životě dlouho chtěla, ale nedařilo se mi je uskutečnit. Díky němu jsem se na svou minulost podívala z jiného úhlu a začala jsem nový život. Dnes mám nejen chuť na změnu svého života, ale tu změnu taky dělám a taky se mi to daří. Mám z toho dobrý pocit, skutečně to zaktivizovalo můj vnitřní potenciál.

Pavlína.

Tento email jsem dostal od účastnice 3 měsíce po školení.
 

 
Pokud Vás zajímá školení:

Aktivizace podvědomí pro osobní rozvoj a úspěch

které se koná v Bratislavě, ve čt. 13.3. – pá. 14.3.2014, od 9.00 do 16.00 hod.,

pro více informací klikněte zde >>>
 

 
email
Přeji Vám úspěšný den.
 
RNDr. Alexander Birčák
Jednatel společnosti a lektor
Albisa s.r.o.
 
Mob.: +421 904 864 912
 

PS: Znáte-li někoho, koho by mohl tento článek zajímat, přepošlete mu jej prosím.