Modlete se, ať je mi to líto.

„Nedávno jsem se dozvěděl, že v Africe hladoví lidi. A vůbec mi to není líto, za co se moc stydím. Tak vás chci požádat, abyste se za mě modlili, ať je mi těch negrů líto.“
 
Toto jsou slova jednoho z hlavních představitelů skvělého českého filmu, který se jmenuje „POLSKÝ FILM“.
 
Napadlo Vás někdy, co to znamená „modlit se za někoho aby…“?
 
Modlitba, meditace, Neurolingvistické programování (NLP), hypnoterapie, psychoanalýza a relaxační techniky patří k mentálním technikám, které pracují s podvědomím.

Podvědomí se v našem životě projevuje různými způsoby – například jako intuice, telefonická telepatie, nebo sny.

Telefonická telepatie se projevuje tak, že si na někoho vzpomenete a on Vám za chvíli zavolá. Z toho lze vyvodit, že my lidé jsme schopni „šestým smyslem“ registrovat myšlenky a emoce jiných lidí.

Modlitba je z psychologického hlediska sugesce – neodmitnutelný povel. Sugerovat nějaký povel konkrétnímu člověku můžeme v jeho přítomnosti, nebo také na dálku. A funguje to pak podobně, jako telefonická telepatie.

Citlivost k sugescím bývá různá – od velké citlivosti, po hroší kůži.
Každý člověk se ale někdy dostane do situace, kdy je k sugescím citlivý. Jak to dopadlo s nevěřícím Tomášem si přečtěte zde >>>

Na Slovensku například Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže (ZKSM) organizuje lidi k modlitbám za politiky. Můžete si adoptovat politika, za kterého se budete modlit, nebo se zapsat na webu, z kterého Vám budou zasílat mobilizační sms-ky, abyste se se stali součástí velké modlitební vlny za akutní úmysly. Nevím, co to jsou akutní úmysly, ale pokud Vás to zajímá, můžete se zeptat na Tvoja vec >>>

Modlitby za politiky nejsou módní vlnou dneška, už v minulosti se lidé modlili za dobrou úrodu, déšť, za uzdravení. Modlitba za politiky ale patří k těm nejtvrdším oříškům, protože politik aby přežil, potřebuje hroší kůži.

Z uvedeného vyplývá, že práce s podvědomím ve formě modliteb je stará jako lidstvo samo. Více o práci s podvědomím z vědeckého hlediska se dozvíte na školeních:

Přesvědčivý rozhovor,

čt. – pá. 30.5. – 31.5.2013, Bratislava, 2 dny, cena 11.000,- Kč (440 €).
Přihlaste se do čtvrtka 16.5. a získáte slevu 10%, čtěte více >>>

Konverzační hypnóza,

po. – pá. 8. – 12.7.2013, Pardubice, 5 dnů, cena 7.800,- Kč (310 €),
po. – pá. 22. – 26.7.2013, Kežmarok, SK, 5 dnů, 9.900,- Kč (396 €). Čtěte více >>>

Přihlaste se zde >>> , nebo volejte +421 904 864 912.
 
 
email
Dosahujte manažerské úspěchy změnou svého myšlení!
 
S pozdravem
 
RNDr. Alexander Birčák

Jednatel společnosti a lektor
Albisa s.r.o.
 
Mob.: +421 904 864 912
 

 

 
PS 1: Pošlete tento email také svým známým, které by to mohlo zajímat.

PS 2: Termíny ostatních otevřených školení najdete zde >>>