Příručka úspěšných

aneb „Sedm rad k řešení každého problému.“

Stáhněte si ukázku z knihy ZDARMA.

 

ISBN: 978-80-89426-15-7
ISBN: 978-80-89426-15-7

Anotace:

Všechno, co se může pokazit – se pokazí. Co se nemůže pokazit, se pokazí také. Problémy jsou nedílnou součástí našeho života. Jak emoce ovlivňují naše vztahy, zdraví, práci? Co dělají úspěšní lidé pro to, aby byli úspěšni?

Poradce a kouč Alexander Birčák na základě svých mnohaletých zkušeností zobecnil, jak naše problémy vznikají. Popisuje rozdíly mezi intuitivním a rozumovým řešením problémů, spoléháním na jiné lidi a spoléháním na nadpřirozeno.

Poté se dozvíte, do jakých stavů mysli se můžete při řešení problémů dostat, jaké podoby může mít vaše schopnost řešit problémy a jaké psychické bloky vás při tom mohou omezovat.

Závěrem se dozvíte, jakými etapami lidé procházejí při zpracování problémů a sedm užitečných rad k jejich řešení.
 

Zadejte Váš email, kam Vám zašleme e-ukázku z priručky zdarma a také pravidelné informace o osobním rozvoji:


Chcete-li si knihu rovnou koupit, klikněte zde >>>

 

 

 

Co o knize napsali odborníci i neodborníci:

   • Tato příručka nevyřeší problémy za nás. Je to ale kompas, který nám pomůže zorientovat se, najít a vybrat si to nejlepší řešení. Ostatně, sami jsme tvůrci svého osudu a je na každém z nás, jak se kdo rozhodne.

    JUDr. Martin Miller – Maťašeje, generální ředitel UPC BROADBAND SLOVAKIA, spol. s r. o.

[accordian] [toggle title=“Klikněte zde a přečtěte si další komentáře >>>“ open=“no“]
    • Je to malé, milé, geniální dílko. Lehké čtení s vtipným „kořením“ a množstvím praktických rad. Nechybějí logická zdůvodnění a vysvětlení vlivu emocí při řešení problémů. Doporučuji také jako dárek pro přátele.RNDr. Renáta Chamillová, ředitelka Základní školy.
    • Jasně, stručně a výstižně o sebekoučování. K přečtení stačí několik desítek minut. Užitečné je vracet se později ke klíčovým pasážím a promýšlet a aplikovat na osobní situace. Dovedu si představit, že pro řadu z nás se může tato minibible sebekoučování stát denním společníkem.PhDr. Jiří Zíka, klinický psycholog – hypnoterapeut a trenér neurolingvistického programování.
    • Zaujímavá kniha. Má srozumitelný jazyk, prezentuje více faktů, než „omáčky“, využívá styl „přímého útoku na branku“. Těší mě, že i složité psychologické koncepty se dají vysvětlit srozumitelným způsobem.

Mgr. Alena Chomišáková, klinická psycholožka.

    • Kniha je výborná, jen je třeba se k ní častěji vracet. Člověk zapomíná, co si přečetl – jako v kuchařce. Recept si zapamatuji na chvíli, ale musím ji stále otevírat, když chci vařit znovu. Je super, i praktické příklady. Doporučuji.

Ing. Mgr. Jana Exelová, expert financií Západoslovenská energetika a.s.

    • Příručka je napsaná velmi poutavě. Nachází se v ní propojení teorie s praxí, což je velmi osožné. Doporučuji do každých rukou. Přečtení netrvá dlouho, ale může velmi pomoci.

     Robert

    • Velmi dobře se čte, zajímavé postřehy a příklady.Moc mi tato kniha pomohla a doufám že pomůže i ostatním čtenářům. Doporučuju vám ji.

     Martina

    • Dobře napsané, srozumitelné příklady, překvapující postřehy o tom, jak fungují naše emoce při řešení problémů. Stálo to za to.
     Jiří
[/toggle] [/accordian]

 
Co si o knize myslí ředitelka Základní školy a ředitel Partners Group SK? Video s jejich odpověďmi si přehrajte zde >>>