Čtete raději knihy a rady od teoretiků, nebo příběhy a rady lidí z praxe?
 
Před osmnácti lety se mi zhroutil celý svět: Propustili mě z ředitelského místa, manželka se se mnou rozvedla a zabránila mi setkávat se s dětmi.

Když jsem si myslel, že je mi nejhůř, zemřel mi otec. Následoval prudký pád dolů, až do syndromu vyhoření. Nechtělo se mi dělat vůbec nic. Na co, abych o pár let znovu zažil podobný pád?

Hledal jsem pomoc u odborníků – bezvýsledně. Tak jsem pár měsíců nedělal nic, jen jsem se díval na televizi. Od televize mě nakonec zvedla zvědavost – co jsem udělal špatně, že se můj tak veleúspěšný život zhroutil jako domeček z karet?

Začal jsem studovat různé návody na šťastný život – bibli, psychotroniku a nakonec psychologii. A trvalo to sedm let, než jsem na to přišel.
 

Víte, jaký je můj návod na šťastný život jednou větou?

Přestaňte být obětí, vezměte svůj život do vlastních rukou a vytvářejte si SVOBODU MOŽNOSTÍ. To je obzvláť nutné, máte-li pocit, že máte na vybranou mezi špatnou a ještě horší možností.

 

Ptáte se, jestli mi to funguje?

Ano, funguje. Ano, funguje. Dnes mám jinou, lepší manželku, úspěšné vztahy s dcerami a skvělou práci. Takto se změnil můj život poté, co jsem objevil sérii principů, které pomáhají vyřešit jakýkoliv problém. A ty principy jsem popsal v knize “Příručka úspěšných”
 

V knize se dozvíte:
- Jaký postoj k životu brání úspěšnému řešení problémů.
- Jak vzít svůj život do vlastních rukou a dosáhnout to, co chcete.
- Jak si vytvářet SVOBODU MOŽNOSTÍ, abyste se uměli vyrovnat s věcma, ktoré nemůžete změnit.

(Já jsem například nezaložil fungující, harmonické manželství s první manželkou. S tou to bylo nemožné, protože jsme byli příliš odlišní. Vyrovnal jsem se s tím a našel jsem si jinou manželku, s kterou to možné je :-) )
 

Právě o tom a ještě o jiných důležitých věcech je optimistická kniha PŘÍRUČKA ÚSPĚŠNÝCH.
 

Co si o knize myslí ředitelka Základní školy a ředitel Partners Group SK? Video s jejich odpověďmi si přehrajte zde >>>
  

 

 
Některé společnosti kupují tuto knihu i jako vánoční dárek pro své manažery.

Bezplatnou e-ukázku z knihy si stáhněte zde >>>

Papírovou knihu si objednejte zde >>>
Cena 149,- Kč.
 

 

 

 
Alexander Birčák

Přeji Vám úspěšný den.
 

RNDr. Alexander Birčák
Manažerský poradce a školitel.

Albisa s.r.o.
Mob.: +421 904 864 912
 

PS: Do Vánoc zůstali jenom dva týdny. Doručení před Vánoci je reálné při objednávce do 14.12.2018. Objednejte si proto knihu ještě dnes >>>