Špatné zprávy!

Je mi to líto, ale končím. Příští úterý 10.5. o půlnoci nezvratně zruším svou 50% slevu na mé nejžádanější manažerské školení Tajemství motivace lidí odhaleno >>>

 
Cena pro Vás je místo 6.000,- Kč pouze 3.000,- Kč. Pro uplatnění slevy 50% je třeba zaplatit za školení před jeho uzávěrkou, která je 14 dní před jeho konáním.

Jen do úterý můžete získat účast na školení za cenu, kterou kolegové komentovali slovy, že jsem se zbláznil. Že nemohu jít pod svou cenu. Naštěstí, hodně věcí mohu 🙂
 

Školení se koná v Praze a Bratislavě v těchto termínech:
 

Termín konání

Město

Do kdy platí sleva 50%

25.5.

Praha

10.5.

7.6.

Bratislava

23.5.

 

Jako účastník tohoto školení navíc dostanete TRI skvělé bonusy!

1. Mou knihu „Příručka úspěšných“ v hodnotě 149,-Kč, kde jsem popsal podstatné věci a techniky, které potřebujete vědět, pokud řešíte nějaký složitý problém. Podtitulek knihy zní: „Sedm řadu k řešení každého problému.“ Ukázku z knihy zdarma si stáhněte zde >>>

 
2. Slevu 50% na další mé školení před letními prázdninami.
Jedná se o mé další velmi žádané navazující školení: „Jak vést lidi s nadhledem – LEADERSHIP“, Bratislava str. 8. – št. 9.6.2016, cena namísto 12.000,- Kč pouze 6.000,- Kč.

Podmínkou získání slevy na toto navazující školení je platba na jednu fakturu se školením „Tajemství motivace lidí odhaleno“. Při objednávce tohoto školení také napište do poznámky slovo Zpravodaj 50%.
 
3. Hodinovou osobní / Skype konzultaci určenou na řešení Vašich osobních nebo pracovních záležitostí v hodnotě 2.800,- Kč.
 

Za školení zaplatíte pouze 3.000,- Kč a k tomu získáte slevy a bonusy v celkové hodnotě 8.949,- Kč. Pokud Vás to školení zajímá, přihlaste se hned teď zde >>>
 

Chcete-li se naučit „číst“ motivaci jiných lidí, získat novou inspiraci a energii na změnu svého života a práce – za polovinu ceny, TEĎ máte poslední příležitost.

Minuty, kdy můžete zjistit, jak zásadně změnit svůj život, tikají. Jít do akce, nebo vyčkávat? Nic ve Vašem životě se nemůže změnit, pokud budete jen váhat.

Vaše heslo pro získání slevy je Zpravodaj 50%. Pokud Vás toto školení zajímá, přihlaste se hned teď zde >>> Ať je pro Vás toto léto bodem zlomu k lepšímu.
 

Ať už se na tomto školení uvidíme, nebo ne, chci se Vám ještě jednou poděkovat za Vaši přízeň a chuť učit se novým věcem. Těší mě, že čtete mé Zpravodaje a účastníte se mých školení.

Alexander BirčákPřeji Vám úspěšný den.
 
 
RNDr. Alexander Birčák
Motivační poradce a školitel.

(Bývalý ředitel marketingu Wüstenrotu v Praze, předseda představenstva Sokolovských strojíren a také >>>.)

Mob: +421 904 864 912
 
 

PS: Akce definitivně končí příští úterý 10.5.
Přidejte se také Vy k flexibilním a úspěšným lidem s pořádnými esy v rukávu. Uvidíme se na školení v Praze a v Bratislavě.
 

Praha
středa 25.5.2016, Tajemství motivace lidí odhaleno >>>.

Bratislava
úterý 7.6.2016, Tajemství motivace lidí odhaleno >>>.
str. 8. – št. 9.6. Jak vést lidi s nadhledem – LEADERSHIP >>>.